REKLAM KODUNU GİRİN.

Kitlelere Ulaşmanın Kestirme Yolu ‘YouTube’


REKLAM KODUNU GİRİN.

Kitlelere Ulaşmanın Kestirme Yolu ‘YouTube’

Dünya’da bir uçtan diğer bir uça gidemesek de anında düşüncelerimizi aktarabiliyoruz. Gelişen medya ve bilişim sektöründe bu durumu artık kolaylıkla yaşayabiliyor hatta birçok kişi ile kolaylıkla etkileşime geçebiliyoruz.

Düşüncelerinizi ve duygularınızı aktarmaya başlayınca sizlerin bir kitlesi oluşmaktadır. Hatta bazen bu kitle o kadar ileriye gidiyor ki ansızın bir şöhretin kapılarını aralayabiliyorsunuz. İşte bu uygulamalar arasında birçok kişiyi hayallerine kavuşturmuş YouTube birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde bu site sayesinde birçok insan üne ve şöhrete kavuşmuştur. Sizlerde bunu kolaylıkla başarabilirsiniz yapmanız gereken sadece YouTube üye ol seçeneğini doldurmak ve hayata geçirmek.

YouTube Üye Olmak

YouTube hesap açma konusunda aşağıdaki yolu izlemeniz ile birkaç dakika içerisinde sizlerde bu medya dünyasının içerisinde yerinizi alabileceksiniz.

 • Sitenin ana sayfa bölümüne ulaşmak için youtube.com adresine tıklamalısınız.
 • Açılan site ara yüzünde sağ üst köşede OTURUM AÇ sekmesi bulunmaktadır ve siz buna tıklamalısınız
 • Tıklama işleminden sonra karşınıza gelen ekranda üye olduktan sonra bilgileri girerek oturum açacağınız panel çıkmaktadır. Lakin sizler hemen aşağıda bulunan HESAP AÇMA sekmesine tıklamalısınız
 • Karşınıza gelen ekranda sağ tarafta girmeniz gereken bilgiler yer almaktadır
 • Ad, soyad bilgilerini girmeniz ile kayıt süreci başlamaktadır
 • G-mail adresi girmeniz gerekmektedir. ( G-MAİL ADRESİNE SAHİP OLMAYANLAR google.com/SignUp ADRESİNDEN KOLAYLIK HESAP AÇABİLİRLER )
 • Son olarak da hesabınız şifreni oluşturup doğum tarihi, cep telefonu ve kurtarma maili yazarak aşağıda bulunan SONRAKİ ADIM ikonuna tıklamalısınız
 • Karşınıza gelen bölümde ise profil resminizi değiştirebilir ve kanalınıza logo, resim atabilirsiniz bu işlemi de tamamladıktan sonra video yükleyebilirsiniz

YouTube kaydol konusunda yukarıda ki adımları izleyerek başarılı bir şekilde kaydolma işlemi yapabilirsiniz. Bu sistem sayesinde sizlerde düşüncelerinizi, fikirlerinizi kısa bir süre içerisinde kitlelere ulaştırabileceksiniz.

 

Yorumlar (1 Yorum)

 • mihraç utlu

  4 Haziran 2017, 19:40

  youtube kurmak istiyorum

Sorularınızı buradan sorabilirsiniz.